O nas

Nasza firma od 1980 roku zajmuje się przeprowadzkami oraz świadczeniem usług w dziedzinie przewozu towarów jak i osób busami 8-24 osobowymi.

Zaufało nam juz wiele firm,instytucji,salonów meblowych,hoteli oraz osób prywatnych w zakresie świadczonych przez nas usług przewozowych. Posiadamy referencje.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego warto nas wybrać?

Przeprowadzkami i transportem towarów zajmujemy się od 1980 roku. Jest to nasza pasja.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a wszelki zamówiony transport czy przeprowadzka wykonane zostaną szybko, dokładnie i solidnie, przy zachowaniu najwyższych norm.

Opinie naszych klientów

Krzysztof Rasztawicki
Krzysztof Rasztawicki
2022-07-09
Miła obsługa, punktualna, godna polecenia
idrukuv
idrukuv
2022-07-02
Super kontakt i sprawna pomoc przy przeprowadzce. Dziękuję 🙂
Rafał Żelazny
Rafał Żelazny
2022-06-23
Jestem pod wrażeniem usług. Mieliśmy trudną sytuację w biurze i musieliśmy bardzo szybko przetransportować meble z magazynu do biura. Wszystko odbyło się szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Ogromne kanapy zostały przewiezione z należytą ostrożnością, a Panowie poradzili sobie bez problemu z ich wagą, gdzie inne firmy odmówiły współpracy. Polecam usługi Transteambus i na pewno jak będziemy mieli następne sprawy logistyczne w biurze, zadzwonimy. Dziękujemy za pomoc!
Adrian G
Adrian G
2021-03-19
Super sprawa pierwszy raz korzystałem i się nie zawiodłem miła i sprawna obsługa. Pozdrawiam
Katharina Bohlin
Katharina Bohlin
2021-03-03
Z ta firma przeprowadzki sa kompletnie bezproblemowe! Korzystalam z uslugi przeprowadzki juz cztery razy podczas ostatnich dziewieciu lat - za kazdym razem usluga byla wykonana na najwyzszym poziomie. Dbalosc o detale, punktualnosc i pracowitosc to standard, a na dodatek panowie sa usmiechnieci, mili i pomocni. Bardzo dziekuje panu Piotrowi i jego chlopakom, sa wspaniali! Polecam z calego serca, mozna "brac w ciemno" - ogarna wszystko i wszedzie.
Katarzyna Plutowska
Katarzyna Plutowska
2020-10-18
Bezpiecznie, sprawnie, punktualnie, uczciwie. Polecam! Korzystam trzeci raz, wciąż utrzymują dobry poziom.
Przemysław Ludziejewski
Przemysław Ludziejewski
2020-01-09
Wczoraj korzystałem z usług TransTeamu i jestem bardzo zadowolony. Choć dzwoniłem na ostatnią chwilę i transport był już w późnych godzinach popołudniowych, bez problemu znalazł się samochód z kierowcą, a obsługa przez telefon była miła i sprawna. Duże podziękowania i drugie pięć gwiazdek dalej dla kierowcy - p. Maćka. Wykazał się dużym profesjonalizmem i okazał się wielką pomocą. Z pewnością miałbym duże trudności, gdybym chciał sobie poradzić bez pomocy p. Maćka. Szczerze polecam i kiedy czeka mnie przeprowadzka w przyszłości, z pewnością znów skorzystam z usług Transteamu.
Ola O
Ola O
2018-06-04
Polecam - usługa wykonania szybko, sprawnie, bezpiecznie. W pełni zaufani. Nic, tylko brać 🙂